Apartment house Alicante

Apartment house Alicante

 

The whole Alicante Apartment Block with the involving recreational center offers security and private sector but it also establishes a familiar sphere for the tenants.  This house is a highly effective answer for the directives of the tenants who chose to live a modern lifestyle; as it hands  the option  of getting close to sport, recreation and rest on plate. The block offers all-demand-satisfying apartments  and services, which would be available for the tenants inside the block in a qualitative environment. For every apartment garages, storerooms, and other rooms (holdings for bycicles and prams) were designed.  On the ground floor appartments for the handicapped are configured, but  at the same place a dayroom, a grocery, delicatessen, a beauty-shop and a fitness room will also be established. The stylish frontage of the multifunctional building was inpired by the houses built in modern but mediterranian style in the Spanish city called Alicante. There's a direct entrance from the house to the inner park, where the square is decorated exciting and enjoyable by green plants, playgrounds, resting places, and optionally a fountain.

Flats

V obytnom komplexe Alicante sa nachádza 50 bytov.

1- izbové (38m2 - 43m2)

2- izbové (58m2 - 70m2 - 82m2)

3- izbové (79m- 84m2 - 95m2 - 115m2)

4- izbové (87m2 - 115m)

luxusné (120m2 - 126m2 - 176m2)

ateliérové (115m2 - 175m2

Preschool

Parent center

V samostatnom bloku situované materské centrum pomôže uľahčiť a spríjemniť chvíle mamičkám na materskej dovolenke, odstrániť spoločenskú izoláciu, do ktorej sa počas celodennej starostlivosti o dieťa dostávajú. Úlohou materského centra je vzdelávať mamičky v oblasti dojčenia, výchovy a výživy dieťatka, umožniť im prístup k novým informáciám, ponúknuť im možnosť uplatniť sa vrámci svojej profesie i záujmov, ako aj sprostredkovať výmenu skúseností s inými mamičkami. Materské centrum by malo tvoriť plynulý prechod medzi domácim prostredím a starostlivosťou v materskej škole. Materské centrum umožní pre mamičky skupinové cvičenia, individuálne konzultácie pre budúcich rodičov, prednášky praktického rodičovstva, zumbu a aerobik pre mamičky, jazykové kurzy a iné. 

Areas

V obytnom kompexe Alicante sa nachádzajú disponibilné plochy pre podnikateľské priestory, ktoré budú upresnené podľa požiadaviek prieskumu medzi obyvateľstvom obytného súboru a okolia.

Park

Rekreačná zóna polyfunkčného komplexu s prevažne riešenou parkovou úpravou poskytne možnosť oddychu a relaxácie najmä z toho dôvodu, že na jeho území okrem verejnej zelene sa nachádzajú vodné plochy, altánok s BBQ, športové ihrisko, detské ihriská všetkých vekových kategórii a drobná architektúra.

This is not America
this is Dunajská Streda
Download see our
interactive map
lifestyle
see video